Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

Aan Tafel  bij de Smokkelaar in Strijbeek    23 mei 2024 

Op donderdag 23 mei waren we te gast bij De Smokkelaar aan de Goudbergseweg op Strijbeek 
Met een gezelschap van 80 personen hebben we mogen genieten van een meer dan prima verzorgd diner. Bourgondisch, gastvrije en vriendelijke bediening en niet te vergeten een fijn gezelschap. Samen eten verbroedert en schept nieuwe contacten.Voor ons medelid Wim van Ginneken extra bijzonder, omdat zijn familie hier ooit eigenaar was van de boerderij, die inmiddels is verbouwd tot restaurant en waar Wim meer dan 85 jaar geleden is geboren. Er hingen nog foto's aan de wand van hoe de boerderij ooit was. 
We kijken terug op een goed verzorgde en gezellige avond, op een plek om nog eens terug te komen.
Met dank aan familie Van de Kasteele en team.
  • IMG_7362ce
  • IMG_7363ce
  • IMG_7364ce
  • IMG_7367ce
  • IMG_7369ce
  • IMG_7370ce
  • IMG_7371ce
  • IMG_7376ce
  • IMG_7379ce